30/12/2020

Podsumowanie działań DES i podziękowania

Szanowni Państwo, roku 2020 dobiega końca i jest to niewątpliwie czas podsumowań i podziękowań dlatego serdecznie Państwu dziękujemy za współpracę i zaangażowanie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Aktualności

 • Podsumowanie działań DES i podziękowania

  Szanowni Państwo, roku 2020 dobiega końca i jest to niewątpliwie czas podsumowań i podziękowań dlatego serdecznie Państwu dziękujemy za współpracę i zaangażowanie.
  CZYTAJ WIĘCEJ
  30 grudnia 2020
 • Życzenia Świąteczne

  Szanowni Państwo, dziękujemy za kolejny, wspólny rok pełen cennych doświadczeń i nowych wyzwań. W nadchodzących dniach życzymy Państwu samych spokojnych chwil, wiele ciepła i spotkań w gronie najbliższych i przyjaciół. Mamy nadzieję, że Nowy Rok będzie równie udany i spotkamy się w tym samym, a nawet powiększonym składzie.
  CZYTAJ WIĘCEJ
  22 grudnia 2020
 • Jeszcze w grudniu 2 seminaria dotyczące stosowania społecznie odpowiedzialnych zamówień publicznych

  Podczas spotkań przedstawimy Państwu kompendium wiedzy  - nowe PZP - nowe społecznie odpowiedzialne zamówienia i klauzule społeczne oraz usługi społeczne od 1 stycznia 2021 r. Najważniejsze informacje, przepisy, zmiany które obowiązują Zamawiających oraz Oferentów/ Wykonawców zamówień publicznych.
  CZYTAJ WIĘCEJ
  30 listopada 2020
 • Spotkanie sieciujące WTZ

  Po raz kolejny chcielibyśmy zaprosić Państwa na spotkanie SIECI WTZ, tym razem w formie on-line. Ze względu na trudną sytuację epidemiczną obecnie forma zdalna jest jedyną możliwą formą organizacji naszych spotkań. Choć zdajemy sobie sprawę, że nie zastąpi ona w pełni spotkań bezpośrednich, to mamy nadzieję, że mimo wszystko pozwoli na wymianę doświadczeń związanych z pracą WTZ w tych trudnym dla wszystkich czasie.
  CZYTAJ WIĘCEJ
  30 listopada 2020
 • Dolnośląskie Forum Rozwoju Ekonomii Społecznej 2020

  W tym roku chcemy zaprosić Państwa na spotkanie w formie online. Niestety ta forma nie zastąpi naszych dotychczasowych bezpośrednich spotkań, pełnych rozmów i wymiany doświadczeń, ale nie mogliśmy sobie odmówić spotkania z Państwem choćby tylko w formie zdalnej😊
  CZYTAJ WIĘCEJ
  23 listopada 2020
 • Usługi/produkty podmiotów ekonomii społecznej w dobie epidemii i nie tylko!

  Wesprzyj Dolnośląską Ekonomię Społeczną kupując produkty i usługi. Przekonaj się jak szeroką gamę produktów i usług oferują w odpowiedzi na obecną sytuację epidemiczną, ale również inne ciekawe, wykonane i realizowane z najwyższą starannością produkty i usługi.
  CZYTAJ WIĘCEJ
  18 listopada 2020

Akcje społeczne

 • Akademia BIZnES Class-Avatar_2

  Avatar zaangażowany w Akademię

  Jak radzi sobie Fundacja Teatr Avatar po zakończonej w czerwcu II edycji Akademii BIZnES CLASS? Fundacja działa już od 8 lat, a jako grupa nieformalna nawet 15. Po co w takim razie był udział w Akademii tak dojrzałej organizacji z Legnicy? O tym między innymi rozmawiamy z Olgą Pirecką, osobą odpowiedzialną w Fundacji za wizerunek i marketing.
  CZYTAJ WIĘCEJ
  14 sierpnia 2019
 • O niezwykłym sposobie organizacji czasu wolnego opowiada Fundacja Eudajmonia

  W Mrowinach i Przemkowie wiedzą jak zorganizować pomoc dla opiekunów osób z niepełnosprawnością w ramach usługi opieki wytchnieniowej. O Domach Krótkiego Pobytu i korzyściach z ich prowadzenia opowiada Fundacja Eudajmonia.
  CZYTAJ WIĘCEJ
  16 lipca 2019
 • test

  Stara Piekarnia rozbiła bank w Akademii BIZnES CLASS

  Fundacja Znacznie Więcej jest przedsiębiorstwem społecznym prowadzącym kawiarnię i pracownię artystyczną Stara Piekarnia. Z Dorotą Wojtanowicz, Dyrektorką Fundacji Znacznie Więcej, prowadzącą kawiarnię o nazwie Stara Piekarnia rozmawiamy, o tym jak im się wiedzie 4 miesiące po zakończonej Akademii BIZnES CLASS.
  CZYTAJ WIĘCEJ
  25 października 2018
 • Sieć PANATO BAG. Przykład ekonomiczno – społecznej współpracy w branży tekstylnej

  Sieć Panato Bag skupia obecnie 14 podmiotów ekonomii społecznej, specjalizującej się w branży tekstylnej. "Przyjmowanie dużych zamówień hurtowych w krótkich terminach dostaw było możliwe dzięki połączeniu mocy produkcyjnych oraz wypracowaniu pełnej standaryzacji produkcji" - mówi Paulina Ograbisz ze Spółdzielni Panato.
  CZYTAJ WIĘCEJ
  19 września 2018
 • Pralnia Makerspace w Sokołowsku nagrodzona

  Michał, który trzyma czek na rozwój produktu, razem z zespołem ze Spółdzielni Socjalnej zdobyli nagrodę w kategorii Zaangażowanie w Akademii BIZnES CLASS. O współpracy z biznesem i studentką ASP w ramach BIZnES CLASS rozmawiamy z Idą Fischer, Prezeską Spółdzielni Socjalnej PRALNI MAKERSPACE w Sokołowsku.
  CZYTAJ WIĘCEJ
  30 sierpnia 2018

LEPSZY ŚWIAT ZALEŻY TAKŻE OD CIEBIE

Włączając społecznych dostawców do grupy swoich kontrahentów wzmacniasz spójność społeczną i pomagasz ludziom w najtrudniejszej sytuacji