Kontakt

Dolnośląski
Ośrodek Polityki Społecznej

ul. Trzebnicka 42-44,
50 – 230 Wrocław

Marta Godlewska-Michałowska

Specjalistka ds. PES

71 770 42 24

Zespół Dolnośląskiej Ekonomii Społecznej

  • Magdalena Macura

    Kierowniczka Działu Funduszy Unijnych

    508 215 198
    m.macura@dops.wroc.pl
  • Lucyna Pachciarz

    Koordynatorka ds. Ekonomii Społecznej

    577 100 239
    l.pachciarz@dops.wroc.pl
  • Marta Godlewska-Michałowska

    Specjalistka ds. PES

    71 770 42 24
    m.godlewska-michalowska@dops.wroc.pl
  • Magdalena Romaniuk

    Specjalista ds. budowania marki ekonomii społecznej

    575 100 236
    m.romaniuk@dops.wroc.pl
  • Monika Marchewka

    Specjalistka ds. ekonomii społecznej

    883 908 909
    m.marchewka@dops.wroc.pl
  • Dorota Butryn

    Koordynatorka ds. usług społecznych

    500 156 050
    d.butryn@dops.wroc.pl
  • Marta Lebiecka

    Specjalistka ds. JST

    500 156 066
    m.lebiecka@dops.wroc.pl
  • Aleksandra Perchla-Włosik

    Specjalistka ds. badań i analiz

    577 100 968
    a.perchla-wlosik@dops.wroc.pl
  • Joanna Wardzała

    Specjalista ds. badań i analiz

    577 100 968
    j.wardzala@dops.wroc.pl