AKTUALNOŚCI

Akademia BIZnES Class III edycja ruszyła pełną parą!

3 marca odbyły się pierwsze warsztaty, na których wspólnie z mentorami biznesu i designu przeanalizowany został potencjał podmiotów ekonomii społecznej, ustalone obszary do pracy oraz wstępny harmonogram wspólnych prac. Była również przestrzeń na wymianę doświadczeń i informacji, o tym jaki zakres działalności realizują podmioty ES i partnerzy projektu.
W III edycji Akademii udział wezmą następujące podmioty ekonomii społecznej:

 

📌  Fundacja „Merkury”

📌  Spółdzielnia Socjalna Nasze Wsparcie

📌  Spółdzielnia Socjalna Manumania

📌  Fundacja Plastformers

📌  Spółdzielnia Socjalna Panato Sito

📌  Spółdzielnia Socjalna Pasja

📌  Fundacja im.Św Agnieszki Patronki Dzieci

📌  Fundacja Onwater.pl

 

W górnej części grafiki znajduje się logo Akademii Biznes Class oraz napis: Akademia, innowacje, design, biznes. Poniżej w dwóch rzędach znajdują się w kolejności od lewej logotypy partnerów Akademii Biznes Class: Fundacji Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu, Dolnośląskiego Ośrodka POlityki Społecznej, Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, UBS, Objectivity, Softserve, PwC

 

💪 Przed nami kilka miesięcy intensywnej pracy nad dopracowaniem pomysłów, a w czerwcu finał, na którym zaprezentowane zostaną efekty!
Serdecznie dziękujemy mentorom biznesu i designu oraz podmiotom ekonomii społecznej za tak liczne uczestnictwo, otwartość i zaangażowanie.