AKTUALNOŚCI

Finał 5 edycji Akademii BIZnES Class

ZAPROSZENIE

Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta wraz z partnerami:
Objectivity |PwC | SoftServe | UBS | Dolnośląskim Ośrodkiem Polityki Społecznej
zaprasza na bezpłatne wydarzenie:

FINAŁ 5 EDYCJI AKADEMII BIZnES CLASS

Termin: 31 maja 2023 r. w godz. 13.00 – 16.00

Miejsce: AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH IM. EUGENIUSZA GEPPERTA WE WROCŁAWIU, ul. Traugutta 19/21

Wspólnie realizujemy projekt oparty na wolontariacie kompetencyjnym, łącząc interesy przedstawicieli biznesu, samorządu, uczelni i organizacji społecznych. Razem od 2018 roku wspieramy przedsiębiorstwa społeczne w ich działaniach i osiąganiu lepszych efektów ze sprzedaży, realizując Akademię BIZnES Class. Celem Akademii jest ulepszanie i wdrażanie produktów przez społecznych dostawców, którzy korzystają z indywidualnego doradztwa przedstawicieli biznesu (pracownicy UBS, PwC, Objectivity) oraz brandingu, tworzonego przez młodych artystów – studentów ASP. Aby oferta społecznych dostawców mogła być bardziej widoczna w Internecie firma SoftServe tworzy stronę wybranemu dostawcy społecznemu. Zobaczcie jakie efekty przyniosła Akademia w piątej edycji. W tym roku organizacje stworzyły profesjonalne i ciekawe oferty, między innymi dotyczące zdrowia psychicznego pracowników, wellbeingu, integracji outdoorowej i teambuildingu, a także świadomej edukacji, edukacji wielokulturowej i neuroatypowości. Przyjdźcie i nawiążcie kontakty ze społecznie odpowiedzialnym biznesem.

Zapraszamy na FINAŁ AKADEMII BIZnES CLASS

Rejestracja
12.30 – 13.00

                                                                                                                                                                           

  • Kawka od Starej Piekarni – jesteś wcześniej? Napij się kawy i wejdź na taras. Złap oddech i rozejrzyj się kto jest obok Ciebie. Poznaj się z innymi uczestnikami, podziwiaj widoki. Niedługo zawołamy Cię na rozpoczęcie naszego finału.

 

Finał Akademii BIZnES CLASS
13.00 – 15.00

  • Finał V edycji Akademii BIZnES CLASS czyli biznesowy rozwój ekonomii społecznej – pokażemy efekty prac 10 podmiotów ekonomii społecznej (społecznych dostawców) z Dolnego Śląska, które współpracując z PwC, Objectivity, UBS, SoftServe i ASP uczyły się tworzyć lepszą ofertę i profesjonalnie komunikować o swoich produktach/usługach, a także o swojej działalności społecznej. Podczas finału zostaną nagrodzone podmioty w 4 kategoriach: zaangażowanie, produkt, innowacyjność oraz wsparcie IT.
  • Produkty Dolnośląskiej Ekonomii Społecznej – szykujemy dla Was niespodzianki, które pozwolą Wam bliżej przyjrzeć się jakości produktów społecznych dostawców. Wrzuć wizytówkę przy rejestracji, a weźmiesz udział w losowaniu niespodzianki.

 

 

Lunch na tarasie + wystawa prac mentorek Akademii Sztuk Pięknych

15.00  – 16.00

  • Ekspozycja mentorów designu – przedstawimy efekty zmian wizerunkowych podmiotów ekonomii społecznej (społecznych dostawców), nad którymi pracowały studentki Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu w ramach 5. edycji Akademii BIZnES CLASS. Będzie można zobaczyć niepowtarzalne pomysły na identyfikację wizualną.
  • Catering społecznie odpowiedzialny – Nasze podniebienia zaspokoi Stara Piekarnia, Fundacja, która zdobyła nagrodę za udział w I edycji Akademii BIZnES CLASS. Oferują profesjonalny catering, a jednocześnie pomagają w rozwoju zawodowym osobom po kryzysie psychicznym.

 

Wiemy, że bywa trudno porzucić obowiązki zawodowe, ale jeśli już wiesz, że uda Ci się być to wypełnij formularz: https://tiny.pl/wzjk7

Prosimy o informację potwierdzającą przybycie do dnia 26 maja 2023r.

W załączeniu przesyłam zaproszenie z programem. W razie pytań jestem do dyspozycji.

Kontakt: Sandra Kmieciak, tel. 570 100 568, e-mail: s.kmieciak@dops.wroc.pl