AKTUALNOŚCI

Promujemy podmioty Ekonomii Społecznej na 9 Targach CSR w Warszawie

Szykujemy się na 9 Targi CSRowe w Warszawie. Na naszym niewielkim stoisku zamierzamy mówić o Dolnośląskiej Ekonomii Społecznej, stronie www.kupujESpolecznie.pl, ale przede wszystkim chcemy pokazać jakość produktów podmiotów Ekonomii Społecznej, które są wytwarzane w sposób odpowiedzialny społecznie.

Aby zaciekawić, zachwycić i przekonać zgromadzone na Targach firmy do asortymentu produkowanego przez Dolnośląskie Podmioty Ekonomii Społecznej przygotowujemy pakiety materiałów promocyjnych. Jeśli chcielibyście, abyśmy wypromowali Was i Wasze produkty prosimy o dostarczanie nam do siedziby Dolnośląskiego Ośrodka Polityki Społecznej swoich wybranych produktów, zgodnie z następującymi parametrami:

Produkty do pudełek promocyjnych:
– wielkość produktów powinna być mniejsza niż 150mm x 150mm x 150mm, aby mogła zmieścić się do kartonu o taki wymiarach.
– szczególnie poszukujemy produktów w duchu zero waste, recyklingowych, użytkowych z naturalnych, ekologicznych lub neutralnych dla środowiska materiałów np. świece sojowe, świece z wosku pszczelego, miody w małych słoiczkach, akcesoria ze sznurka (makrama, szydełko), produkty lniane i bawełniane, ceramika użytkowa (filiżanka, mydelniczka, podstawka na świeczkę), magnesy, produkty spożywcze z co najmniej tygodniowym terminem do spożycia typu ciasteczka kruche, orzechy w czekoladzie, lizaki itp.

Produkty wystawiennicze na stoisku:
– wielkość produktów może być większa nić 15 cm
– szczególnie poszukujemy produktów użytkowych w duchu zero waste, recyklingowych, użytkowych z naturalnych, ekologicznych lub neutralnych dla środowiska materiałów np. wazony, osłonki do doniczek, bukiety, makramy itp.
– magnesy, które umieścimy na tablicy magnesowej

Koniecznie do przekazywanych produktów prosimy o przekazanie nam wizytówek, które będziemy dołączać do pudełek i rozdawać zainteresowanym firmom. Jeśli Wasza hojność będzie duża wybierzemy część produktów na Targi, a te które nam zostaną wykorzystamy w celach promocyjnych podczas wydarzeń z udziałem biznesu i samorządu, które planujemy w czerwcu i we wrześniu br.

Skupimy się też na promowaniu platformy kupujespolecznie.pl, więc jak Cię na niej nie ma to zachęcamy do umieszczenia na niej swojej oferty. Wiemy, że bywają z tym trudności, ale chętnie przez nie z Wami przejdziemy i ten proces ułatwimy.

Jeśli chcielibyście skonsultować swoje pomysły na produkty, które chcecie nam przekazać to zapraszamy do kontaktu: Sandra Kmieciak, tel. 570 100 568, s.kmieciak@dops.wroc.pl

Nasze stoisko jest niewielkie, więc nie jesteśmy w stanie umożliwić wszystkim chętnym podmiotom Dolnośląskiej Ekonomii Społecznej przestrzeni na takich samych zasadach, ale dzwońcie do nas jeśli chcielibyście pojawić się na Targach osobiście. Spróbujemy coś wymyślić. Powiemy Wam jakie mamy możliwości.