AKTUALNOŚCI

Warsztaty PES z biznesem w ramach Akademii Biznes Class

Kolejne warsztaty w ramach Akademii Biznes Class już 2 czerwca 2021 roku w godzinach 10:00-12:30.

Temat: „Mała firma – Duży projekt”

W agendzie warsztatów znajdą się następujące zagadnienia:

  1. Narzędzia do efektywnej komunikacji i zarządzania projektami, które pozwalają oszczędzać czas i gromadzić ważne informacje w jednym miejscu.
  2. Wybrane techniki zarządzania czasem i priorytetyzacji celów w praktyce (case study).
  3. Optymalizacja cen produktów i usług. Kiedy i jak wprowadzać promocje na poszczególne artykuły z oferty?
  4. Jak przygotować się do rozmowy z partnerem biznesowym (prezentacja firmy i przedstawienie oferty).

Informacje o trenerce:

Katarzyna Pietrzyk – od niemal dwóch dekad związana jest z sektorem IT, wspiera biznes w transformacji cyfrowej, odpowiadając za wszystkie aspekty rozwoju biznesu – w różnych rolach i na różnych stanowiskach. Rozpoczynała karierę jako programistka a następnie była odpowiedzialna za kompleksowe rozwiązania i projekty dla międzynarodowych klientów na różnych rynkach (Polska, Niemcy, Wielka Brytania, Skandynawia) w wielu sektorach. Wierzy w moc danych, pracę zespołową oraz biznes oparty na wartościach. Obecnie jest liderem projektu ekspansji Objectivity do Niemiec. Prywatnie praktykuje pilates, eksperymentuje na sobie nowe teorie i stara się spędzać na zewnątrz każdą wolną chwilę. Jest fanką nowinek technologicznych.

Warsztaty odbywają się dzięki zaangażowaniu pracowników firmy Objectivity sp. z.o.o, którzy zgodzili się je poprowadzić w ramach wolontariatu kompetencyjnego dla uczestników tegorocznej edycji Akademii Biznes Class.