AKTUALNOŚCI

„wESpół wspieramy ekonomię społeczną”- zapraszamy na PITCH MEETING

Szanowni Państwo,

Na początku czerwca br. wspólnie z firmą UBS, w trzech województwach, biorących udział w programie, organizowane są spotkania dla podmiotów ekonomii społecznej i przedsiębiorstw społecznych w formie pitch meetingów tj. spotkań prezentacyjnych. Podczas tych wyjątkowych spotkań będzie okazja do zaprezentowania i skonsultowania z ekspertami w różnych dziedzinach:

– oferty PES/PS
– konkretnego przedsięwzięcia PES/PS
– pomysłu na rozwój PES/PS.

⇒ Spotkania będą się odbywać w dwóch wersjach językowych: angielskiej lub polskiej w formule online na platformie Skype.

Będziecie Państwo mieli niepowtarzalną okazję do zaprezentowania swojej działalności przed przedstawicielami firmy UBS- pracownikami – wolontariuszami – ekspertami w zakresie marketingu, zarządzania projektami, HR, CSR, IT, prawa, którzy wcielą się w rolę potencjalnych partnerów biznesowych.

Takie ćwiczenie będzie wyjątkową szansą na sprawdzenie swoich możliwości autoprezentacji oraz weryfikację umiejętności nawiązywania kontaktów biznesowych.
Podmioty zainteresowane uczestnictwem w pitch meetingu mogą się zgłosić poprzez wypełnienie formularza podanego w linku: https://forms.gle/wYLjcxZBRoDw2ttt8 z wybraniem preferowanej wersji językowej (można wybrać obie wersje językowe) do 27.05.2021 do godz. 12:00.

W pierwszym spotkaniu, które jest planowane na 10 czerwca 2021 r. (godz. 11-12) dla dolnośląskich podmiotów ekonomii społecznej i przedsiębiorstw społecznych będą mogły wziąć udział maksymalnie 4 podmioty. W przypadku większej ilości chętnych postaramy się jeszcze w tym roku zorganizować kolejne.

⇒ Dlatego nie czekaj i już teraz zgłoś się na pitch meeting!

Zakwalifikowanym uczestnikom przekażemy dalsze informacje.

Pitch meetingi są częścią realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej, Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych i firmę UBS Programu „wESpół wspieramy ekonomie społeczną”.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.
Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych
Marta Gyurkowich: e-mail: marta.gyurkowich@rcwip.pl, tel. (74) 665 11 11
Mirosława Hamera: e-mail: miroslawa.hamera@rcwip.pl, tel. (71) 796 30 00