naturalnie.eco Sp. z o.o.

NaturaLnie.eco jest spółką non - profit czyli taką, która zyski przeznacza na cele statutowe: wydatki związane z integracją zawodową i społeczną swoich pracowników i innych osób potrzebujących, ekologią, rozwojem przedsiębiorczości czy dziedzictwem kulturowym i historycznym. Nasza firma produkcyjna o rzemieślniczym charakterze zajmuje się produkcją wyrobów z tkanin naturalnych, głównie wyrobów dla klienta biznesowego, tj. m.in. worków, toreb personalizowanych haftem a także akcesoriów i wszelkiego rodzaju konfekcji domowej.

Firma czerpie z dziedzictwa historycznego i kulturowego Ziemii Kamiennogórskiej, która od wieków związana jest z przemysłem lniarskim. Czerpiemy z doświadczenia osób zatrudnionych w naszym przedsiębiorstwie społecznym oraz ich umiejętności i talentów. Wykorzystując wszystkie nasze zasoby tworzymy produkty tekstylne, funkcjonalne i użyteczne, a także co ważne, oparte o nowoczesne wzornictwo.

Sprzedaż firmy oparta jest głównie o sprzedaż internetową (e-commerce), a także bezpośrednie kontakty handlowe (b2b).

Realizacja celów podmiotu jest osiągana poprzez codzienną ciężką pracę wszystkich pracowników, zarówno produkcyjnych jak i działu sprzedażowo-marketingowego. Tworzymy własne marki produktowe, które systematycznie rozwijamy i inwestujemy w ich zasięg, pozycjonowanie, postrzeganie przez klientów.

Naszym wyróżnikiem jest zdobienie produktów haftem czyli najbardziej trwałą i efektowną techniką zdobienia tkanin. Nasza hafciarnia jest w stanie obsłużyć krótkie i średnie serie produktowe (do kilku tysięcy sztuk tygodniowo).

608023723
Licealna 2/2
58-400 - Kamienna Góra
https://naturalnie.eco/
ZADAJ PYTANIE