Fundacja Znacznie Więcej

Fundacja Znacznie Więcej jest przedsiębiorstwem społecznym prowadzącym kawiarnię i pracownię artystyczną Stara Piekarnia. To klimatyczne miejsce, działające na Psim Polu powstało z myślą o aktywizacji zawodowej oraz społecznej osób niepełnosprawnych, po kryzysie psychicznym.  Działalność Starej Piekarni opiera się przede wszystkim na funkcjonowaniu dwóch pracowni - kulinarnej oraz artystycznej.

Gastronomia/catering - Oferta obejmuje przystawki typu finger food, skierowana jest do przedsiębiorców i firm, którzy przez współpracę z nami mogą realizować założenia CSR, jednostek samorządu terytorialnego, chcących wykorzystać możliwość zastosowania klauzul społecznych w zamówieniach publicznych. Przygotujemy i dowieziemy pod wskazany własnoręcznie wykonane efektowne przystawki. Z chęcią zawrzemy umowę na dostawę lunchu w formie kanapek dla pracowników firmy. Możemy też udostępnić przestrzeń kawiarni w celu organizacji spotkania lub szkolenia dla kameralnej grupy 25 osób. Od poniedziałku do piątku przy ul. Krzywoustego 310 a działa kawiarnia oferująca ciepłe i zimne napoje, ciasta, desery, a także lunche.

Warsztaty artystyczne - główną dziedziną naszych działań jest ceramika. Posiadamy w pełni wyposażoną pracownię ceramiczną, w tym piec do wypalania ceramiki. 3 razy w tygodniu popołudniami odbywają się warsztaty dla indywidualnych chętnych, którzy po zakupieniu karnetu mogą wziąć udział w zajęciach. Ponadto przez cały rok realizujemy warsztaty dla grup zorganizowanych, dorosłych i dzieci. Warsztaty ceramiczne możemy poprowadzić także pod wskazanym adresem na terenie całego miasta. Poza ceramiką realizujemy także warsztaty malarskie, decoupage i inne formy rękodzieła.

http://www.facebook.com/Stara-Piekarnia-749368778519068
536 222 671/ 609 233 791
Bolesława Krzywoustego 310 a
51-312 - Wrocław
http://opiekaitroska.pl/na-psim-polu/stara-piekarnia/
ZADAJ PYTANIE