Fundacja Świadomi

Fundacja ŚWIADOMI prowadzi Centrum PSYCHE, gdzie można otrzymać wsparcie psychologów i psychoterapeutów. Rozpowszechniamy wiedzę na temat prawidłowego rozwoju psychofizycznego dzieci i młodzieży oraz promować działania zmierzające do zdrowia psychicznego i fizycznego rodziców i opiekunów dziecka. Głównym celem Fundacji Świadomi jest wspieranie rodziny. Swoim oddziaływaniem chcemy objąć dzieci, młodzież oraz dorosłych, organizując dla nich porady specjalistów, ciekawe warsztaty, szkolenia i zajęcia edukacyjne, prowadzone przez specjalistów (psychologów, dietetyków).

Centrum Psyche to położona we Wrocławiu placówka, świadcząca holistyczną pomoc psychologiczną, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści w zakresie psychologii klinicznej, psychologii dziecięcej oraz psychoterapii. Psyche oferuje wsparcie i skuteczne rozwiązania problemów natury psychologicznej dla pacjentów indywidualnych, par i rodzin.

Centrum Psyche to miejsce, w którym czekają na Państwa doświadczeni profesjonaliści w zakresie psychologii i psychoterapii dzieci oraz osób dorosłych.
668 093 234
Przednia 50a/7
54-518 - Wrocław
http://fundacjaswiadomi.pl/
ZADAJ PYTANIE